Titulná stránka

Máte poškodené sklo na aute? Vyriešime to za vás!

Autofólie

LLUMAR – kvalita bez kompromisov

Automobilová fólia je na slovenský trh dovážaná od výrobcu CPFilms, ktorý má s výrobou viac ako 35 ročné skúsenosti. Autofolie boli vyvinuté špeciálne pre náročné podmienky na presklené plochy automobilov. Pri ich výrobe sú používané len ultračisté polyesterové folie s patentovanou technologiou mimoriadne odolnej ochrannej vrstvy SR proti mechanickému poškodeniu, s dvojnásobnou odolnosťou oproti akejkoľvek inej značkovej folii. Lepidlo je typu HPR. Všetky tieto prednosti Vám dávajú istotu, že ste pre Vaše auto použili hi-tech výrobok nekompromisne orientovaný na kvalitu, ktorú Vám bežné folie môžu sľúbiť ale nevedia poskytnúť. Pri výrobe folii Llumar je použitá metoda nanášania molekulových vrstiev zliatin drahých kovov tzv.sputtering zabezpečujúca absolútnu farbostálosť folie počas jej životnosti. Ochrana proti UV lúčom je zabezpečená aplikáciou UV absorbéra priamo do hmoty folie a nielen do lepidla ako je to pri bežných typoch folii.

Teplo

Automobilové folie Llumar znižujú prienik slnečných lúčov až 70% a aj keď nemáte vo vozidle klimatizáciu, interiér sa oveľa menej prehrieva a môžete si v pohode vychutnať jazdu.

UV lúče

Znížením prestupu UV lúčov až o 99,5% významne chránia Váš interiér pred vyblednutím (značne spomaľujú tento proces) a predlžujú životnosť a stálosť tvarov plastových častí.

Ochrana a bezpečnosť jazdy

Výberom vhodného odtieňu folie si zabezpečíte ochranu voči zvedavým pohľadom z vonku, čím sa podľa štatistík významne znižuje riziko násilného vniknutia do vozidla . Možnosť rušivého osvetlenia z boku je značne znížená, čo významne prispieva k menšej únave zraku a zvyšuje bezpečnosť najmä pri jazde v noci.

Dizajn

Popustite uzdu svojej fantázie a dotvorte si vzhľad Vášho vozidla podľa Vašich predstáv.

Autosklo DOLO - autofólie Autosklo DOLO - autofólie Autosklo DOLO - autofólie

AUTO-SKLO DOLO
J.Záborského 2
Prievidza 971 01
autosklodolo@gmail.com

0905 805 005
KDE NÁS NÁJDETE

Poistná udalosť

Celú poistnú udalosť vybavíme za Vás. Sme zmluvnými partnermi viacerých poisťovní na trhu.

Viac info
Zmluvné poisťovne